– KURS ONLINE –

5 cyfrowe, florystyczne realizacje ślubne dla klientów premium

Pokażę Ci szybki i skuteczny sposób na podniesienie swoich cen i zbudowanie takiego portfolio realizacji ślubnych, że klienci będą zamawiali u Ciebie stylizacje florystyczne za kilkanaście tysięcy złotych. Nawet jeśli nie uważasz się (jeszcze!) za “luksusową” florystkę.

Kurs online dla właścicielek kwiaciarń i studio florystycznych, chcących wyspecjalizować się w realizacjach ślubnych.

Masz już dość pracy za najniższe stawki i klientów, którzy targują się o każdy grosz?

Chciałabyś wreszcie móc rozwinąć skrzydła i stworzyć oprawę weselną o jakiej marzysz, ale Twoi klienci tylko tną koszta?

Wiesz, że gdzieś tam są klienci z dużymi ślubnymi budżetami, ale nie wiesz jak do nich trafić i przekonać ich do zatrudnienia właśnie Ciebie?

Czujesz, że jesteś gotowa na zmianę w swoim biznesie i cenniku, ale boisz się, że to odstraszy Twoich dotychczasowych odbiorców?

Jak by to było, gdybyś zamiast pracować kilkanaście godzin na dobę, pracowała tylko 3-4 dni w tygodniu, brała mniej, ale lepiej płatnych, zleceń i częściej jeździła na wakacje?

A to wszystko bez wyrzutów sumienia i obaw, że Twój biznes nie zepnie się finansowo. Wiem, że kochasz to, co robisz, ale jeśli jesteś podobna do mnie, to pracujesz za dużo i coraz mniej Ci to daje satysfakcji.

Wyobraź sobie, że wreszcie możesz zaprojektować oprawę weselną bez ograniczeń budżetowych, a Twoje realizacje zostają opublikowane w topowych magazynach, dzięki czemu trafiają do Ciebie Ci właściwi, idealnie dopasowani klienci.

Czy to możliwe? Jestem, żywm przykładem, że TAK!

Zdradzę Ci coś, co wiedzą najlepsze studia florystyczne na rynku.

I pokażę Ci klucz do niemalże natychmiastowego zwiększenia Twoich dochodów i zawierania umów na kilkanaście tys. zł (i więcej!) z klientami, którzy pokochają Twoje realizacje i będą Cię polecać przyjaciołom, którzy planują swój ślub.

Z dużym prawdopodobieństwem na ten moment:

 • Twoje przychody są zamrożone – lub co gorsza – stale spadają (tak, tak, mam na myśli inflację) i boisz się podnieść ceny w obawie, że zamienisz tych kilku słabo płacących klientów do… ŻADNYCH klientów.
 • Prawdopodobnie nie wiesz, ile faktycznie zarabiasz za godzinę lub jaki jest rzeczywisty koszt pracującego weekendu w Twoim kalendarzu…. 
 • A jeśli nie zmienisz swojej strategii, pozostaniesz w “błędnej pętli cenowej”.

Najprawdopodobniej działasz teraz tak, że kiedy klient dzwoni lub wysyła do Ciebie zapytanie, to… wysyłasz mu swój pięknie zaprojektowany cennik. Nie zdajesz sobie sprawy, że to działanie w rzeczywistości blokuje te duże zlecenia, których pragniesz!

Twoi potencjalni klienci widzą po prostu szwedzki stół z możliwościami, z których mogą wybierać i wybierać – w zależności od tego, ile pieniędzy chcą wydać – a nie w oparciu o rodzaj doświadczenia, które chcą zafundować sobie samym i swoim weselnym gościom.

To tylko “tworzy” klientów, którzy negocjują nawet najniższe stawki. Nie chcesz tego.

Prawda jest taka, że ludzie nawet nie wiedzą, czego potrzebują, dopóki im tego nie pokażesz. Ale nie w taki sposób, jak myślisz… Wysyłanie oferty z rozbudowanym cennikiem tylko bojkotuje Twój biznes.

Jeśli nie tak, to jak? I o tym jest moje zaproszenie dla Ciebie!

Cześć, jestem Olga! Od 10 lat prowadzę studio florystyczne, a od 3 pracuję z kreatywnymi i pełnymi pasji florystykami, które mają rewelacyjne pomysły na realizacje kwiatowe, ale budżety ich klientów pozwalają jedynie na wykonanie najbardziej podstawowych wiązanek i aranżacji. Najczęściej zupełnie pozbawionych efektu WOW!

Sama parę lat temu byłam w podobnym miejscu. Zapracowana, zmęczona, często sfrustrowana, zarabiająca niewiele więcej niż koszta, która musiałam pokryć, co miesiąc. Rady w stylu: “po prostu zwiększ ceny”, albo “weź więcej zleceń” nie działały.

Kilka lat zajęło mi wypracowanie systemu, którym pozwolił mi potroić mój dochód roczny i, co najważniejsze, dotrzeć do klientów premium, z którymi praca to największa przyjemność.

Gdy moje koleżanki z branży, z którymi spotykałam się na targach, zauważyły zmianę w moim biznesie, zaczęły pytań o moją metodę i tak 3 lata temu zaczęłam uczyć prowadzenia florystycznego biznesu premium, skupionego wokół luksusowych, weselnych realizacji kwiatowych ;).

Na czym polega moja metoda “Unique”?

Na rynku jest wielu coachów biznesowych, ale kogoś, kto jednocześnie jest właścicielem studia florystyczne nie znajdziesz, a to wiele zmienia. Ja wiem, jak to jest być w tym miejscu, w którym jesteś!

Wierzę w to, że klienci premium zakochują się osobowości, pasji i wizji florysty. Niestety z moich doświadczeń, bardzo mało z nas poświęca czas i energię, żeby tę naszą osobowość poznać i pokazać światu w odpowiedniej oprawie. Bo też kiedy, skoro pracujesz od rana do nocy 7 dni w tygodniu i starasz się jakoś przetrwać kolejny miesiąc?

Nie musisz tworzyć w stylu “Glamour”, żeby znaleźć klientów na realizacje ślubne za kilkanaście tysięcy złotych. Nie musisz dopasowywać się do trendów, których “nie czujesz”. Nie musisz obawiać się konkurencji. Jeżeli odkryjesz swój wyjątkowy styl, to nie ma znaczenia ilu florystów jest na rynku. Będziesz poza konkurencją. 

Musisz jednak pamiętać o tym, że klienci z najwyższej półki chcą doświadczenia z najwyższej półki. Doświadczenie z najwyższej półki to oferta szyta na miarę. Oferta szyta na miarę to coś niestandardowego, unikalnego i przepięknego, a do tego odczuwalne jako bezwysiłkowa i lekka dla klienta.

Wybierając pracę ze mną, wybierasz siebie – pokazujesz, że jesteś gotowa wejść głębiej i odkryć w jakim stylu chcesz pracować, jakie wesela chcesz realizować, jakich klientów przyciągać, jak wygląda Twoja codzienność.  

Naprawdę nie musisz godzić się na marnie płatne współpracę, które są wbrew Twojej estetyce i drenują Cię z energii. Ale zmiana zaczyna się od Twojej decyzji. 

moduły kursu

Jaka jest droga droga do dochodowego florystycznego biznesu ślubnego?

W tym kursie zdradzę Ci moją skuteczną strategię krok po kroku, która pozwoliła moim klientkom nie tylko znacząco podnieść ceny ich usług i dotrzeć do klientów premium z dużym ślubnym budżetem, ale również zdominować konkurencję w swoim regionie.

Moduł 1: Luksusowe studio florystyczne premium, czyli co?

Zbudujesz 6 fundamentów swojego biznesu, który powstał z Twojej miłości i pasji do florystyki i stylu, a który w najbliższych miesiącach rozkwitnie finansowo, jak najpiękniejszy kwiat!

Moduł 2: Co wyróżnia klienta na realizacje ślubne premium?

Niezawodny sposób na rekrutowanie Twoich potencjalnych klientów i 4 sposoby, aby sprawnie przejść od obsługi “wszystkich” klientów, którzy do Ciebie przychodzą do współpracy tylko z klientami “premium”.

Moduł 3: Branding marki florsytycznej premium

Twoim klienci “kupują oczami”, to jak się zaprezentujesz wizualnie zadecyduje o tym, jakiego typu klienta przyciągniesz i kto zdecyduje się poprosić o Twoją ofertę. Pokażę Ci, jak wyróżnić się na tle konkurencji, żebyś już nigdy więcej nie musiała konkurować ceną.   

Moduł 4: Jak określić swoje ceny i sukcesywnie je podnosić?

Określisz swoje początkowe minimum na realizacje ślubne i dowiesz się, jak stopniowo czuć się komfortowo z coraz wyższymi stawkami bez obaw, że nie znajdą się na nie klienci. 

Moduł 5: Oferta, której się nie odmawia

Poznasz 5 sposobów na to, w jaki sposób stworzyć wspaniałą, niestandardową ofertę (wraz z opisem krok po kroku tego, co trzeba w niej zawrzeć), a także dowiesz się, kiedy ją prezentować potencjalnym klientom.

Moduł 6: Proces podpisywanie umowy krok po kroku

Nauczysz się, jak wygląda rozmowa z klientem, który nie negocjuje – poznasz 20 pytań, jakie warto zadawać Twoim potencjalnym klientom (aby uniknąć niespodzianek po podpisaniu umowy!). 

CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz wewnątrz kursu?

I

+ 24 nagrania video, ułożone w serię, która poprowadzi Cię krok po kroku od zapytania od klienta aż do zawierania najbardziej dochodowych umów

h

Planner Rentowności, który dookreśli Twoje cele finansowe, abyś dokładnie wiedziała, ilu i jakich klientów potrzebujesz, abyś osiągnęła swoje założenia

Workbook przeprowadzania wyceny tak, abyście wspólnie (klient i Ty) czuli lekkość i ekscytację

4 grupowe, interaktywne spotkania na żywo przez aplikację ZOOM, na których będziesz mogła zadać mi pytania i przedyskutować swoją sytuację. 

v

Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB, dzięki której nigdy nie poczujesz się sama na ścieżce przemiany Twojego biznesu.

Z

12 miesięczny dostęp do materiałów kursowych i grupy na FB, dzięki czemu po 8 wspólnych tygodniach grupowej pracy możesz wracać do lekcji.

EXTRA BONUSY

W tej edycji przygotowałam dla Ciebie coś ekstra”

BONUS 1: Szablon oferty, który przyniósł mi 6 cyfrowe wyniki

Kolejność w jakie podasz klientowi informacje ma znaczenie. Testowałam to przez lata. Pokażę Ci jakie sekcje powinna mieć Twoja oferta, w jaki sposób pisać cenach, jak pokazywać swoje realizacje, aby nie było wątpliwości, żeby należy wybrać właśnie Twoje studio.

– WARTOŚĆ: 797 zł –

BONUS 2: Atlas kwiatów i zastosowanie ich najlepsze aranżację

Wiem, co lubią klienci, którzy nie martwią się budżetem ślubnym. Pokażę Ci moich TOP 5 realizacji weselnych. Są to najczęściej wybierane aranżacje i ulubione kwiaty klientów moich premium. Dowiesz się też, jak stworzyć własną kolekcję aranżacji, które Cię wyróżnią na rynku.

– WARTOŚĆ: 397 zł –

NIE CZEKAJ

Tylko przez kilka dni trwa przedsprzedaż kursu w wyjątkowo promocyjnej cenie!

O co chodzi w PRZEDSPRZEDAŻY? Oficjalnie kurs ruszy 1 marca 2024 roku, więc kupując teraz dostajesz najlepszą cenę, ale zgadzasz się poczekać miesiąc na start tej edycji. Po zakupie otrzymasz wszystkie informacje o tym, jak będzie pracować w kursie. Będziesz miała też wpływ na to, jakie nagram materiały, dlatego koniecznie wypełnij ankietę, którą znajdziesz w mailu po zakupie!

Gdy 31 stycznia 2024 roku o godzinie 23.55 odliczanie się zakończy, kurs znika ze sprzedaży w tej cenie.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

TWOJA INWESTYCJAW KURS

5 cyfrowe florystyczne realizacje ślubne dla klientów premium

Wszystko, co wiedzieć, aby podnieść stawki i pracować z idealnymi klientami zamknięte w 6 stopniowym procesie opartym na praktycznej wiedzy florystki ślubnej, której ceny zaczynają się od 10 000 zł.

TRWA PRZEDSPRZEDAŻ KURSU. Dołączając teraz otrzymujesz najniższą, promocyjną cenę. Kurs oficjalnie wystartuje 1 marca 2024 r.

Możesz dołączyć do kursu, płacąc z góry całą kwotę 997 zł, albo teraz zapłacić 333 zł i przez kolejne 2 miesiące taką samą kwotę. Pamiętaj proszę, że decydując się na płatność w 3 transzach zobowiązujesz się do uiszczenia ich wszystkich. 

Jednorazowa płatność 997 zł / 1299 zł
Płatność w 3 ratach po 333 zł / 433 zł
TEN PROGRAM REALNIE ODMIENIA BIZNESY

Opinie Klientek

Metoda UNIQUE i w zasadzie wszystko, czego nauczyłam się w kursie – dało mi możliwość powiedzenia: “Hej, to jestem ja, to są moje ceny. Oto, co Ci oferuję, oto wartość. Jeśli się zgodzisz, wspaniale, zróbmy to. Jeśli nie, wiem, że znajdziesz niesamowitych innych ludzi”. Jestem naprawdę lżejsza o wielkie napięcie, które dotąd odczuwałam składając moje oferty klientom. I zarabiam 3x tyle na każdym zleceniu! To szaleństwo, ale tak jest. 

ANDŻELIKA KROKUS – współwłaścicielka studia florystycznego z Krakowa

Dziś odmówiłam jednej klientce, która już na wejściu chciała “rabacik”. Kiedyś nie pozwoliłabym sobie na powiedzenie “nie” jakiemukolwiek klientowi. Ale przed rozmową z nią zakontraktowałam zlecenie na 22 tys. zł i wiem, że nie muszę się już zgadzać na wszystko. Zwłaszcza, kiedy od początku czuję, że nie chcę pracować dla kogoś.

WERONIKA RÓŻA – właścicielka internetowego studia florystycznego z Gdyni

wybierz najlepszą OPCJĘ dla siebie

Pakiety

O co chodzi w PRZEDSPRZEDAŻY? Jeżeli chcesz dołączyć do kursu, zacząć wyceniać się (i cenić!) wysoko i zbudować rozpoznawalną markę florystyki ślubnej w kraju, to wybierz odpowiedni dla siebie PAKIET. Wszystkie materiały kursowe i grupę wsparcia na FB otrzymasz w ramach PAKIETU: “Group Power”. Jeżeli zależy Ci na indywidualnym kontakcie ze mną, to wybierz PAKIET: “TOGETHER”.

GROUP POWER

Optymalna wersja dla osób, lubiących samodzielną pracę z materiałami kursowymi i korzystanie ze wsparcia grupowego.

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

 • 6 modułów i ponad 20 godzin nagrań video z bezcenną wiedzą na temat mojego procesu, który pozwala mi wyceniać realizacje ślubne na 15 000 zł +.
 • 4 grupowe, interaktywne spotkania na żywo przez aplikację ZOOM, na których będziesz mogła zadać mi pytania i przedyskutować swoją sytuację.
 • Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB, dzięki której nigdy nie poczujesz się sama na ścieżce przemiany Twojego biznesu.
 • 12 miesięczny dostęp do materiałów kursowych i grupy na FB, dzięki czemu po 8 wspólnych tygodniach grupowej pracy możesz wracać do lekcji.
 • Planner Rentowności, który dookreśli Twoje cele finansowe i wskaże możliwości ich realizacji.
 • Workbook wyceny realizacji ślubnych premium – jak do tego podejść skutecznie i z wdziękiem.
 • BONUS 1 – Szablon oferty, która przyniosła 6 cyfrowe wyniki w skali roku.
 • BONUS 2 – Atlas kwiatów ślubnych i ich najlepsze aranżancje.

Indywidualna analiza Twojej sytuacji biznesowej, raport z kluczowymi zaleceniami i 3 sesje coachingu biznesowego 1:1 z Olgą warte 1997 zł (oferta niedostępna nigdzie indziej).

997 zł / 1497 zł

DOŁĄCZ TERAZ!

TOGETHER

Wersja z moim indywidualnym wsparciem i prowadzeniem Cię do 5 cyfrowych realizacji ślubnych ramach 3 spotkań 1:1.

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU:

 • 6 modułów i ponad 20 godzin nagrań video z bezcenną wiedzą na temat mojego procesu, który pozwala mi wyceniać realizacje ślubne na 15 000 zł +.
 • 4 grupowe, interaktywne spotkania na żywo przez aplikację ZOOM, na których będziesz mogła zadać mi pytania i przedyskutować swoją sytuację.
 • Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB, dzięki której nigdy nie poczujesz się sama na ścieżce przemiany Twojego biznesu.
 • 12 miesięczny dostęp do materiałów kursowych i grupy na FB, dzięki czemu po 8 wspólnych tygodniach grupowej pracy możesz wracać do lekcji.
 • Planner Rentowności, który dookreśli Twoje cele finansowe i wskaże możliwości ich realizacji.
 • Workbook wyceny realizacji ślubnych premium – jak do tego podejść skutecznie i z wdziękiem.
 • BONUS 1 – Szablon oferty, która przyniosła 6 cyfrowe wyniki w skali roku.
 • BONUS 2 – Atlas kwiatów ślubnych i ich najlepsze aranżancje.

Indywidualna analiza Twojej sytuacji biznesowej, raport z kluczowymi zaleceniami i 3 sesje coachingu biznesowego 1:1 z Olgą warte 1997 zł (oferta niedostępna nigdzie indziej).

1997 zł / 2697 zł

DOŁĄCZ TERAZ!

ZOBACZ ILE ZAOSZCZĘDZISZ

Kurs online to wysoka wartość za niską cenę.

Koszt dwudniowego warsztatu na żywo ze mną to 3200 zł, a godzina coachingu biznesowego 1:1 ze mną to 600 zł.

W ramach kursu online: “5 cyfrowe florystyczne realizacje ślubne dla klientów premium” masz 12 miesięczny dostęp aż do 20 godzin materiałów i grupy wsparcia za jedyne 997 zł. Oszczędzasz w ten sposób kilka tysięcy złotych.

JAKICH ZMIAN MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

Spójrz na przemiany Kursantek!

Zaoferowałam moją nową UNIKALNĄ ofertę dla pary, która w tym roku ma wesele, a z którą kiedyś już miałam okazję pracować. Ponieważ nie potrzebowali stylizacji całej sali weselnej i miałam odruch, aby zaproponować im mój “pakiet minimum”, który do tej pory stosowałam. Dzięki udziałowi w kursie zatrzymałam się na refleksję i zastosowałam technikę, którą właśnie poznałam. Dodałam tylko jeden element do oferty i sprzedałam pakiet za prawie tyle samo, co mój poprzedni najlepszy pakiet, ale z o wiele wyższą marżą. To uświadomiło mi, jak zaniżałam swoją sprzedaż, proponując klientom pakiety z cennika przed rozmową z nimi.

MARIANNA KONWALIA – właścicielka studio florystycznego z Warszawy

To się dzieje naprawdę! Właśnie zawarłam umowę z przyszłą młodą parą na kwotę 13 tys zł! To największy kontrakt, jaki w życiu realizowałam, a wygląda na to, że nie napracuję się więcej, niż zwykle przy zleceniach za kilka tys. zł. To się wydarzyło jeszcze w trakcie kursu. Dzięki modułowi o brandingu postanowiłam zrobić kilka realizacji tylko z założeniem, że wrzucę je na stronę z myślą o moich idealnych klientach i okazało się, że to właśnie te zdjęcia ich przekonały! 

KRYSTYNA LAWENDA – florystka z Katowic

Nigdy nie chodzi tylko o pieniądze, prawda?

Mówią, że pieniądze szczęścia nie dają, ale z mojego doświadczenia wynika, że dają spokój, poczucie bezpieczeństwa, możliwość mówienia “nie”, gdy nasze standardy są przekraczane, albo gdy potrzebujemy czemuś innemu powiedzieć “tak”.

Dają też swobodę w zarządzaniu swoim czasem. Spędzaniu weekendów z rodziną, zamiast na drugim końcu Polski. Braniu wolnego popołudnia, żeby pójść na przedstawienie córki do szkoły.

Prawda jest jednak taka, że nauka wyceniania swojej pracy, to coś więcej niż biznes plan, to nauka szacunku do siebie, to praca nad poczuciem własnej wartości, to stawienie swoich kluczowych wartości na pierwszym miejscu.

Po skończeniu tego kursu możesz być w różnych miejscach. Może na zasłużonych wakacjach? Może na pierwszym 5 cyfrowym zleceniu? Może na okładce czołowego magazynu o tematyce ślubnej?

Jednego jestem pewna. Jeżeli rzeczywiście jesteś gotowa wskoczyć na kolejny poziom w swoim biznesie i zaangażowaniem podejdziesz do udziału w kursie, to na pewno nie będziesz w tym samym miejscu, co teraz!

Czy ten kurs jest dla Ciebie?

Głęboko wierzę w mój program i metodę, której uczę. Zaprojektowałam ten proces tak, aby przyniósł Ci jak najlepsze rezultaty, ale Twoje nastawienie będzie tu kluczowe.

Z

TAK, jeśli jesteś zdeterminowana i gotowa na zmianę. Możesz się jej obawiać, ale mimo to chcieć spróbować, bo wiesz, że może być inaczej i chcesz mi zaufać, że pokażę Ci jak tam dotrzeć.

Z

TAK, jeśli jesteś gotowa zorganizować czas na pracę nad kursem i wziąć odpowiedzialność za swoje rezultaty. Przygotowałam dla Ciebie dużo wartościowych treści, które odmieniły i mnie i mój biznes, ale nie odmienią Ciebie jeżeli do nich nie zajrzysz i nie wprowadzisz w życie.

NIE, jeśli nie masz otwartości na próbowanie nowych rzeczy, rozwiązań i pomysłów i liczysz na szybką i bezbolesną przemianę. Aby zrobić przestrzeń na nowe, trzeba najpierw z czegoś zrezygnować.

NIE, jeśli liczysz na błyskawiczny sukces i myślisz, że samo kupienie tego programu coś zmieni. Wejście na wyższy poziom i wyróżnienie się na rynku usług florystycznych wymaga często niekomfortowych (początkowo decyzji), uczenia się nowych rzeczy, rezygnacji ze starych nawyków, które nam nie służą.

Gdzie będziesz za pół roku, jeżeli teraz nic nie zmienisz w tym ile pracujesz i jak się wyceniasz?

Może myślisz sobie teraz: “To wszystko brzmi naprawdę dobrze, ale teraz nie mam czasu, żeby brać w tym udział”. I dobrze to rozumiem. Życie każdego dnia dopomina się o naszą uwagę. Wiem też jednak, że jeżeli Ty nie określisz swoich priorytetów, to ktoś inny o nich zadecyduje. Coś innego wykorzysta Twój czas i uwagę.

Pomyśl o tym, jak by wyglądało Twoje życie, gdybyś mogła pracować o 50% mniej czasu, a zarabiać o 50% więcej już za pół roku? Czy naprawdę warto odkładać takie życie na później?

Najczęściej zadawane pytania:

Zebrałam poniżej odpowiedzi na najczęściej zgłaszane w temacie kursu pytania, ale jeżeli chciałabyś dopytać o coś jeszcze, to napisz na kontakt@studioflor.pl.

Ile trwa kurs?

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Sed porttitor lectus nibh. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Czy poza kursem, muszę w coś jeszcze inwestować?

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Sed porttitor lectus nibh. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Dopiero startuję z biznesem florystycznym, czy to coś dla mnie?

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Sed porttitor lectus nibh. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

W jaki sposób mogę zapłacić?

Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Sed porttitor lectus nibh. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

REGULAMIN SPRZEDAŻY

POLITYKA PRYWATNOŚCI