szkolenie

5 strategii na Wewnętrznego Krytyka

Jesteś kobietą, którą dręczy perfekcjonizm i nieumiejętność odpuszczania sobie? Uwolnij się od poczucia winy, lęku i ciągłej presji – bez utraty swojej pasji i zaangażowania. Dowiesz się, jak radzić sobie z Wewnętrznym Krytykiem, tak by być dla siebie życzliwą. Dostęp do nagrania i workbooka dostajesz natychmiast!

Jeśli:

 • Często katujesz się słowami w swojej głowie: “Jestem nieudacznikiem”, “Mogłam zrobić to lepiej”, “Za mało dziś zrobiłam”
 • Nadmiernie przejmujesz się niedociągnięciami i każdą negatywną opinią
 • Masz trudności z odpoczywaniem i odpuszczaniem różnych spraw
 • Czujesz się załamana ilością zadań i brakiem czasu na przyjemności
 • Boisz się zacząć coś nowego, bo każdy swój błąd traktujesz jak koniec świata
 • To to szkolenie jest dla Ciebie!

Zapoczątkuj proces, dzięki któremu:

 • Zaczniesz eksperymentować z nowymi wyzwaniami
 • Będziesz umiała być obecna tu i teraz i oddychać pełną piersią
 • Znajdziesz czas na przyjemności bez poczucia winy
 • Z łatwością puścisz mimo uszu czyjeś negatywne komentarze
 • Będziesz doceniać siebie. Każdego dnia.
 • Zyskasz poczucie wolności: “Niczego nie muszę. Robię to, co dla mnie ważne”
 • Pożegnasz przewlekły stres

Kim jest Wewnętrzny Krytyk

Być może nigdy tego tak nie nazywałaś, ale Twój problem to bardzo aktywny Wewnętrzny Krytyk. Krytyk jest częścią Twojej osobowości, która motywuje Cię w sposób negatywny do zyskiwania akceptacji i unikania bólu poprzez bycie najlepszą, bezbłędną i perfekcyjnie przygotowaną.

Może próbowałaś już:

. . . odpuszczania, ale tylko doraźnie, biegania, jogi, relaksacji, zmniejszenia ilości godzin pracy, sprzątania mniej, afirmacji, badania “matczynej rany”, słuchałaś podcastów
. . . i teraz masz chaos w głowie, bo jest tego za wszystkiego za dużo, a efekty marne 🙁 Kończyłaś z bałaganem i zaległymi sprawami, a negatywne myśli i spięcie ciała dalej Cię dręczyły.

To nie są złe metody, ale żeby naprawdę wyjść z przytłoczenia i poczuć więcej spokoju i bezpieczeństwa, potrzebujesz dobrze zrozumieć swój schemat, przepracować go i wykorzystać siłę swojej miłości.

Kim jestem?

Nazywam się Monika Romanowska. Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką CBT. Od 13 lat prowadzę własną działalność. Od 10 lat jestem mamą. Mam dwie córki, z których jedna doznała poważnego uszkodzenia serduszka w pandemii (aktualnie jest po dwóch operacjach). Będąc mamą, ukończyłam studia doktoranckie z psychologii. Tak, oczywiście byłam perfekcjonistką. Rodzicielstwo, a szczególnie kryzys utraty zdrowia mojej córki,  zmieniło mnie i moje wartości, nauczyłam się wiele rzeczy odpuszczać. Ale dopiero po wielu latach szkoleń, gdy poznałam terapię schematów, wszystkie klocki wskoczyły na swoje miejsce i zrozumiałam, co jest prawdziwą torpedą do zmiany – a jest to siła miłości.

Opinie moich klientek:

To jest sztos! Generalnie milion myśli o tym, jak wiele osób wokół mnie właśnie takiego mini szkolenia potrzebuje: żeby zrozumieć siebie, odważyć się, żeby zacząć z tym pracować, żeby bardziej cieszyć się życiem i dać sobie prawo do odpoczynku i wielu wielu innych rzeczy.”

Ola

Pracowniczka naukowa

Magda

Mama 1,5 roczniaka

Aga

Terapeutka

“Wewnętrzny Krytyk pojawia się w moim życiu głównie, gdy w wyniku mojej decyzji/zachowania coś pójdzie nie tak – np. wybiorę trasę, która okaże się zakorkowana, a mój błąd będzie mnie kosztować więcej czasu lub pieniędzy. To szkolenie dało mi narzędzia do zmiany i przede wszystkim akceptację tego, że wewnętrzny krytyk nie ma racji. Najbardziej cenię w szkoleniach Moniki jej kojący głos i spójną stronę graficzną (treść i przedstawienie tego na slajdzie, np wybrane strategie w formie puzzli, które nie mają krawędzi, co sugeruje, że nie jest to wyczerpująca lista). Było mi bardzo miło posłuchać tego szkolenia. Tym bardziej, że niedawno miałam dość przykre doświadczenia na polu zawodowym i krytyk był dość głośny. Głos Moniki przekazujący takie informacje zadziałał na mnie kojąco 🙂

Aneta

Tłumaczka

Szkolenie “5 strategii na Wewnętrznego Krytyka” to godzinne nagranie ze slajdami, w którym omawiam:

Ale to nie wszystko!

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

To szkolenie NIE jest dla osób, które:

Dlaczego warto zainwestować w to szkolenie:

Szkolenie “5 strategii na Wewnętrznego Krytyka” przyspieszy Twój proces pokonania problemu, niezależnie od tego, czy jesteś w terapii czy nie. Przekazuję w nim to, co normalnie przerabiałabym z klientem podczas conajmniej dziesięciu sesji terapeutycznych. Oszczędzasz też czas na wertowanie dziesiątków poradników psychologicznych, które ja już przerobiłam i wybrałam z nich to, co najlepsze i najskuteczniejsze.

Dzięki pracy nad złagodzeniem Wewnętrznego Krytyka:

→ możesz lepiej sobie radzić w pracy, awansować i więcej zarabiać: bo nie boisz się tak bardzo nowych wyzwań, krytyki, uczenia się nowych rzeczy. Jesteś dla siebie wyrozumiała, więc działasz z lekkością

chronisz swoje zdrowie przed chorobami zależnymi od stresu (np. nadciśnienie, choroby autoimmunologiczne, nadwaga)

poprawiasz swoje relacje: gdy Krytyk jest słabszy, stajesz się mniej drażliwa i bardziej wyrozumiała również dla innych

A może obawiasz się, że pracując nad osłabieniem Krytyka:

Bez obaw! Badania naukowe wykazały, że praca nad problemem perfekcjonizmu daje duży efekt, osoby badane po terapii CBT zaczęły mniej przejmować się błędami i miały bardziej realne oczekiwania względem siebie (Galloway i in., 2021). A przy tym postawa oparta na życzliwości do siebie sprawia, że lepiej radzimy sobie z porażkami, chętniej próbujemy jeszcze raz, mniej prokrastynujemy, i mamy większą motywację do pracy (Breines i in., 2012; Ceccarelli i in., 2019; Sirois, 2012).
Monika
Twoja psycholożka

5 strategii na Wewnętrznego Krytyka

99 zł

Godzinne nagranie ze slajdami i workbookiem

 • Tłumaczę przejrzyście i zrozumiale
 • Podaję gotowe do wdrożenia kroki
 • Możesz pracować nad Krytykiem w swoim własnym tempie