Monika Romanowska

Od lat wspieram rozwój moich klientów i klientek. Pomagam nazwać problemy, przełamać ograniczające przekonania, poradzić sobie z emocjami i żyć pełniej.

O mnie

Kim jestem?

Jestem dr n. społ. w dziedzinie psychologii, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (certyfikat PTTPB nr 355), członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz International Society of Schema Therapy.

Jestem również żoną, mamą dwóch córek w wieku 9 lat i 4 lata, właścicielką wesołego psa i poważnego kota. W wolnym czasie … piszę, czytam i chodzę po bezdrożach!

Moje kwalifikacje

Ukończyłam psychologię w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie czteroletnie studia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej na SWPS w Sopocie. W 2022 roku obroniłam doktorat z psychologii poświęcony historii idei nieświadomości. Pracuję w zawodzie od 2009 roku, w tym od 2011 roku prowadzę praktykę prywatną w Gdyni. Pracuję z osobami dorosłymi indywidualnie.

Publikowałam w czasopismach takich jak „Theory & Psychology” oraz „Psychoterapia”. Moje materiały psychoedukacyjne możesz znaleźć na blogu, Facebooku i Instagramie.

Terapeuta towarzyszy pacjentowi w wędrówce
w stronę życia

Moje wartości

Znajdziesz u mnie podejście oparte na danych naukowych i zdrowym rozsądku. Nie wierzę w magię i szamanizm – wierzę w systematyczne poznawanie siebie i naukę nowych umiejętności. Troska o zdrowie psychiczne jest dla mnie jedną z najważniejszych wartości. Zmiana jest możliwa, a kryzysy mijają – jestem po to, by Cię w tych procesach wspierać.

W czym mogę Ci pomóc?

Do Twoich problemów podejdę z troską, empatią i otwartością. Czerpię wielką satysfakcję z pomocy moim pacjentom i wierzę w sukces każdej osoby, która podejmie się zmiany. 

Psychoterapia

Współpracowałam z:

logo
logo
logo
logo
logo

Umów się na wizytę

Ze względu na charakter pracy odpowiadam wyłącznie na SMSy